Informace o nás

Kdo za vším stojí

Naše společnost je tvořena profesionály v oblasti informačních technologíí. Naši experti mají dlouholeté zkušenosti v projektovém řízení, ve vývoji specializovaného software, architektury informačních systémú, řízení kvality softwarového vývoje, analýzy a informační bezpečnosti.

Naše oblasti expertízy

Za více než dvacet let působení v segmentu informačních technologií, pracovníci ARTiiS úspěšně zrealizoval velké množství projektů ve zdravotnictví, výrobních podnicích a bankovní sféře.

Projekty ve zdravotnictví byly realizovány zejména v nemocnicích fakultního typu, s vysokými požadavky na kvalitu a investiční návratnost realizace.  Rozsahem a komplexností se tyto projekty řadí k největším IT projektům a zahrnují kompletní uzavřený celek s expertní analýzou na začátku, detailním návrhem realizace a včasnou dodávku všech požadavků zákazníka na konci projektu.

Specializace v oblasti finančních institucí začala v roce 2001, kdy byl započat vývoj informačního systému pro úvěrové společnosti. Za necelou desítku let byla postupně vytvořena bankovní aplikace, kterou lze z pohledu funkcionality, škálovatelnosti a robustnosti bez pochyby srovnávat se systémy podobného typu ve světě. Kromě českého a slovenského trhu byl systém prověřen také v dalších zemích.

V oblasti výrobních podniků jsme od roku 2015 spolupracovali na výběru a implementaci ERP systémů, analýze procesů a konsolidaci finančních dat v rámci datových skladů.

Projektové řízení

Projektové řízení rozsáhlých mezinárodních projektů v desítkách středních a velkých firem v oblasti finančních institucí, výrobních podniků, obchodu a zdravotnictví.

Vývoj software

Od analýzy až po finální produkt. Specializace na vývoj webových aplikací, datových skladů, Big Data, Business intelligence (BI) a integračních platform. Vývoj specializovaných aplikací z oblasti zpracování obrazu a umělé inteligence.

Vývoj nového software

Obsahem projektu podporovaného v rámci programu „ICT a sdílené služby – aktivita Tvorba nových IS/IT řešení, II. výzva“ je vytvoření dvou nových softwarových systémů, které budou inovativní a konkurenceschopné zejména díky příznivé ceně a zohlednění požadavků ze strany potencionálních zájemců o předmětné systémy. V rámci projektu vznikne koncept moderního, otevřeného informačního systému pro dvě specializovaná zdravotnická pracoviště (mamologii a rehabilitaci), umožňující integraci s dalšími systémy a podporující současné moderní technologické trendy.

Otevřené technologie

Rychlost a efektivita dodání spolehlivých softwarových produktů je neustálou výzvou pro každou softwarovou společnost. Mezi tradiční technologie softwarového vývoje jsme zařadili nejnovější verze otevřených technologíí jak na straně webové prezentační vrstvy a tak i pro databázovou vrstvu s efektivním a bezpečným ukládání dat.

Služby v oblasti informačních technologií.

Společnost

Kontaktujte nás

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.